Teismo nuosprendis: Vilniaus Meras atleido neteisėtai

Vilniaus apygardos teismas pripažino neteisėtu mano atleidimą iš savivaldybės įstaigos „Go Vilnius“, atsakingos už investicijas į sostinę ir turizmą, vadovo pareigų ir patenkino visus mano pageidavimus išskyrus sugražinimą į darbą (ko teismai nebedaro). Teisėjai netgi pažymėjo, jog atleidimas neva dėl netinkamų rezultatų (mero žodžiai) buvo ne tik nepagrįstas, bet kvepėjo politiniu susidorojimu.

Kaip ir sakiau nuo tada, kai Miesto tarybos narys Adomas Bužinskas ėmė skleisti melagingus pareiškimus apie mane ir isteriškai reikalauti, kad būčiau pašalintas iš pareigų dėl pasisakymų diskusijoje apie civilių žudymą karo metu, „Go Vilnius“ rezultatai buvo geri ir netgi daugeliu atvejų viršijo rodiklius. Šitą pavyko įrodyti teisme. Beje, Meras Remigijus Šimašius pats vos mėnesį prieš mano atleidimą mūsų įstaigos darbą gyrė A. Tapino laidoje „Laikykitės ten“.

Galiu pasidžiaugti, kad teismai Lietuvoje veikia ir gina piliečius nuo politikų neteisingos elgsenos ir šmeižto. Deja, Meras dar nepasiruošęs nusileisti ir kreipėsi į Aukščiausiąjį teismą, kuris bylą peržiūrės iš procedūrinės pusės tačiau, pasak teisininkų, bylos faktų iš naujo nenagrinės. Panašu, kad Merui negaila dar daugiau išleisti jūsų pinigų ant bylos, kuri Vilniaus miesto savivaldybei jau atsiėjo apie 20.000 eur.

Kas dėl mano pasisakymų diskusijoje apie partizanus ir civilių žudymą karo metu, galite pasižiūrėti šią Žinių radijo laidą, kurioje išsamiai išdėstau savo nuomonę. Nesakiau ir netvirtinau to, ką visuomenei pasakojo p. Bužinskas. Toliau vyksta teisminis procesas, kurį iniciavau prieš jį dėl jo paskleistų tiesos neatitinkančių teiginių.

Kaip ir vadovaujant „Go Vilnius“ komandai, taip ir šiandien didžiuojuosi naujos įstaigos darbu, kuris susilaukė pripažinimo tarptautiniame lygmenyje: „Go Vilnius“ sukurtą Vilniaus investicijų pritraukimo strategiją aukštai įvertino nepriklausoma “fDi Intelligence” suformuota ekspertų komisija.

Man, kaip naujos įstaigos pirmajam vadovui nėra didesnio džiaugsmo ir pasitenkinimo nei matyti, kad suburta komanda ir įkurta įstaiga gerai dirba ir po manęs. Go Vilnius!

 

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: